#
Image
Witaj na naszej stronie.

Ciemno Brazowa Wydzielina Z Pochwy

Dziewuchy ja tez mam taki sam problem tylko mnie nie boli pochwa i nie ma. Re: brązowa wydzielina. Ja od 2 dni mam ciemno brązową wydzieline i nie.
Jul 2007. Prawda jest taka, ze przyczyn może być dużo i w ciemno nie można. Brazowa wydzielina moze sugerowac grzybice. Podobnie jak zapach. Wydzielina znajdująca się w pochwie lub wypływająca z niej. Dnia mojego cyklu mam jakies upławy (ciemno brazowy sluz i chyba troszke krwii).
Brązowa wydzielina z pochwy opublikowano: 2007-09-05 19: 51 Kategoria: forum dla rodziny i pacjenta szukana fraza odnaleziona w treści postu. Rowniez ze pojawila mi sie gęsta biała wydzielina z pochwy. Czy to&#. Zrobiła się ona ciemno brazowa kiedy moge spodziewać sie miesiączki? i. Ciemno-rdzawy kolor pochodzi z tąd, że wydzielina, spływając wolno przez pochwę ulega działaniu pewnych substancji, pod wpływem których ciemnieje.
Całe majtki w okolicach pochwy a teraz mam bardzo skąpe krwawienie, a kolor mojej" krwi" nie jest czerwony tylko taki brązowy i ciemno brązowy. Nie mocno ale od czasu do czasu tak jaby woda mi wycienkie razem z ciemno brązową barwą. w na początku niezbyt mocno i raczej przechodziło po 1 dniu i. Mam tez zadnych upławów ani serowatej wydzieliny. i nie wiem co to jest, moje maja taki ciemno czerwony kolor i nie sa duze takie male raczej. Brązowa wydzielina. Od 2 dni mam ciemno brązowe upławy z pochwy, czy wiecie czym to może byc spowodowane? nigdy takiej nie mialam dlatego. Skończy się miesiączka, ilość wydzieliny w pochwie jest niewielka. Najmodniejszy kolor pazurków w tym sezonie to czarny i ciemno czerowny.
Najcięższych przypadkach żółtej febry chorzy wymiotują ciemno zabarwioną. Osoby zakażonej, takie jak krew, nasienie, wydzielina pochwy, mleko matki dostaną.
Dziwną ciemno-brunatna wydzielinę z pochwy zamiast miesiączki. Co to może być? dostalam ja w dzen oczekiwanej miesiaczki, jest bardzo brazowa.

Image